O STŘELNICI

NAŠE ZBRANĚ

Na naší střelnici můžeš vyzkoušet přes 40 různých zbraní a zažít ten pravý adrenalin ze střelby. Vybírat můžeš z pestrobarevného arzenálu, který máme k dispozici. Ať už jsi začátečník nebo zkušený ostrostřelec, u nás si přijdeš na své!

Přijď se pobavit, odreagovat a užít si střeleckou zábavu na maximum. Není nic lepšího než pocit, když si můžeš vyzkoušet novou zbraň a trefit terč přesně na střed. Tak neváhej a přijď nám dát vědět, která zbraň je tvá oblíbená!

Uvidíme se na střelnici!

Omrkni taky naše balíčky. Oblíbené zbraně najdeš právě v nich. Vyber si ten správný a přijď vyzkoušet neopakovatelný zážitek ze střelby. Den u nás si užiješ na maximu.

O STŘELNICI

ZÁKLADNÍ BALÍČKY

Zajímáš se o střelbu a chceš si vyzkoušet různé zbraně? Naše základní střelecké balíčky jsou právě pro tebe! S námi si můžeš vyzkoušet širokou paletu střelných zbraní, od pistolí, přes pušky a samopaly, až po brokovnice. Přijď k nám a užij si den plný vzrušení, střelby a zábavy. Zážitkový den na střelnici tě čeká!

O STŘELNICI

TÉMATICKÉ BALÍČKY

Máš rád střelbu a chceš si vyzkoušet něco nového a vzrušujícího? Naše tematické střelecké balíčky jsou přesně pro tebe! Přijď k nám a zažij nezapomenutelný zážitek. S našimi speciálními balíčky si nejen vyzkoušíš střelbu s různými zbraněmi, ale hlavně rozličné střelecké situace. Každý skrývá speciální překvapení. Proto se nejen pobavíš, ale i něco naučíš. Nečekej a přijď objevit jedinečné dobrodružství.

STŘELNICE DEVÍTKA

ZANECHTE NÁM VZKAZ

OLOMOUCKÁ 29, OPAVA

INFO@STRELNICEDEVITKA.CZ

STŘELNICE DEVÍTKA

Zavolejte nám

  fb
  insta
  youtube

  STŘELNICE DEVÍTKA

  KDE NÁS NAJDETE?

  STŘELNICE DEVÍTKA

  PŘIJÍMÁME PLATBY

  STŘELNICE DEVÍTKA

  SPOLUPRACUJEME