PRONÁJEM STŘELNICE

Střelnice Devítka s.r.o.

CO PRO MĚ MÁTE?

MÁM ZBROJNÍ PRŮKAZ

Chceš si střelbu užít? Nedovolí ti na střelnici, kam teď chodíš, střílet z dlouhých zbraní? AR rovnou necháváš doma? Na tasení můžeš zcela zapomenout? Pak jsme pro tebe jasná volba. Trváme na tom, aby byla střelba bezpečná. Jinak ale nemáme žádná zbytečná omezení.

JSME STŘELNICE DEVÍTKA

PRONÁJEM STŘELNICE

Fajn správci, přátelský přístup, individuální dohoda, bezpečnost. Hodnoty, na kterých vše stavíme. Přijď nás poznat a uvidíš sám.

  •  Zvýhodněné ceny pro stálé zákazníky.
  • Prodej zbraní, střeliva a doplňků za příjemné ceny.
  •  Střelecké kurzy.
  • Vždy něco navíc.

MÁŠ V TOM JASNO?

POJĎ SI ZASTŘÍLET!

Přes rezervační systém. Stačí si vybrat termín, rezervovat a hotovo. Nemusíš ani nic platit dopředu? Proč? Protože ti věříme. REZERVAČNÍ SYSTÉM ZDE

Střelecké kurzy dokážeme přizpůsobit úrovni střelce. Instruktora ti vždy vybereme tak, aby ti lekce s ním dala co nejvíc. Naši instruktoři mají zkušenosti z policie, z armády, z bojových misí. A co je nejlepší; trénink či kurs si můžeš vyzkoušet a pokud nenaplníme tvá očekávání, můžeš ho ukončit a za kurs nám nic nezaplatíš. NABÍDKA KURZŮ ZDE

Na cokoliv dle přílohy č.3 zákona č.119/2002 Sb. Co si pod tím představit? Cokoliv bezpečného, od čeho nehrozí odraz střely. 

Můžeš a nemusí ani mít zbrojní průkaz. Jen nezapomeň, že za něj ručíš. Pokud bys raději odborný dohled, rádi pomůžeme.