ZBROJNÍ PRŮKAZ

Střelnice Devítka s.r.o.

PŘEMÝŠLÍM O VLASTNÍ ZBRANI

CHCI ZBROJNÍ PRŮKAZ

Mít vlastní zbraň je fajn. Vlastně je to skvělé. Získat zbrojní průkaz přitom není až tak složité, jak bys čekal. Za měsíc až dva se můžeš připojit do střelecké komunity a užít si tu pravou zábavu s vůní střelného prachu. Neboj se a přijď se třeba jen zeptat. Za konzultaci nic nedáš.

CHCI ZBROJÁK

JAK ZÍSKAT ZBROJNÍ PRŮKAZ?

Kvalitně. S vysokou mírou úspěšnosti. Profesionálně. Tak vypadá příprava na zkoušku odborné způsobilosti u nás na střelnici. Ke každému přistupujeme individuálně. Naším cílem je tvoje úspěšná zkouška.

  • Příprava v malých skupinkách
  • Čas přípravy dle tvých možností
  • Pomůžeme ti se vším, co budeš potřebovat
  • Poradíme i s výběrem zbraně, pouzdra atp.

MÁŠ V TOM JASNO?

POJĎ DO TOHO!

Samozřejmě. Jak a kde se připravíš je na tobě. Výhodou přípravy u nás je hlavně to, že tě se zbraní naučíme skutečně zacházet a rozumět jí. Pak si poradíš na jakékoliv střelnici, při jakékoliv zkoušce a hlavně až budeš střílet sám na střelnici. Nejsme ten typ kurzu, kde se jen naučíš „potřebné pohyby“ a přitom vůbec nevíš, co děláš.

Psychotesty, ani jiné zvláštní vyšetření není potřeba. Stačí běžná kontrola u doktora. Lékař je však oprávněn vyžadovat další vyšetření. Ty máš právo doktora změnit (nebo jeho rozmary přetrpět).

Budeš to vědět naprosto přesně. Cenu komunikujeme vždy jako celek. Už dopředu víš, kolik zaplatíš a žádné skryté, či dodatečné poplatky tě nečekají.

Protože naši studenti mají dlouhodobě vysokou úspěšnost u zkoušek. Navíc od nás jako poděkování získáš slevu 8-10% na svou první zbraň. NÁŠ E-SHOP ZDE