Lukáš „Špatňák“ Vodička

Střelnice Devítka s.r.o.

Lukáš „Špatňák“ Vodička

Provozovatel, správce střelnice, instruktor
Phone Number :
+420608048049
Email :
lukas@strelnicedevitka.cz
Address Info :
Olomoucká 29, Opava

Rád bych vám představil sebe a mé spojení se střelnicí. Jmenuji se Lukáš a mám tu čest provozovat střelnici v krásné Opavě. Sám jsem držitelem zbrojního průkazu již od svých 21 let. Svět střelby se pro mě stal vášní a posláním.

Často mě lidé ptají, proč jsem si zvolil právě střelnici. Proč ne něco jiného? Na to mám dva jednoduché důvody. Prvním z nich je radost, kterou mohu přinést lidem. Když odcházíte od nás s úsměvem na tváři a vzpomínkou na skvělý den strávený na střelnici, cítím nesmírnou hrdost a radost z mé práce. To mi dává smysl a naplňuje mě štěstím.

Druhým důvodem je úžasná střelecká komunita, do níž patříte vy všichni. Bez ohledu na to, zda máte zbrojní průkaz, nebo jste sem přišli jen vyzkoušet střelbu poprvé, jsem rád, že vás všechny mohu potkat. Na střelnici se setkávám s fantastickými lidmi, kteří se stávají součástí mého osobního života, a za to jsem nesmírně vděčný.

Co se týče zbraní, mám největší slabost pro druhoválečné klasiky jako M1 Garand, Mauser 98K, nebo  Mosin-Nagant. Tyto zbraně jsou pro mě opravdovými srdcovkami. Když mi dáte do ruky pistoli, baví mě především obranná střelba.

V rámci střelnice mám na starosti hlavně administrativu, pak administrativu a když už mám oboje hotové, tak zase administrativu. Dohlížím, aby střelnice fungovala den ode dne lépe a lépe. A když si potřebuji odpočinout, věnuji se vedení kurzů přípravy na zkoušky odborné způsobilosti a s radostí si najdu čas i na dohled nad zážitkovou střelbou.

Těším se na setkání s vámi na střelnici a na společné okamžiky strávené ve světě střelby a přátelství.