Lenka Pohroňová

Střelnice Devítka s.r.o.

Lenka Pohroňová

Správkyně střelnice, instruktorka zážitkové střelby

stručný výpis

Email :
lenka@strelnicedevitka.cz
Address Info :
Olomoucká 29, Opava

Ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh a svou vášeň pro práci na střelnici. Mé první seznámení se střeleckým prostředím proběhlo při působení u Městské policie v Praze. Během té doby jsem se začala zajímat o kriminální případy, které se udály na našem území. Fascinovala mě práce policie a vojáků a tak jsem začala číst knihy o těch, kteří sloužili na zahraničních misích.

Když se mi naskytla příležitost pracovat na střelnici jako instruktorka zážitkové střelby, neváhala jsem a šla  do toho naplno. Pro mě to byla skvělá příležitost poznat zajímavé lidi, kteří sdílejí mé zájmy. Zvláště oceňuji možnost být v kontaktu s profesionály, kteří u nás trénují a čas od času se od nich něčím obohatit.

Snad nejzajímavější částí mé práce je setkání s nováčky na střelnici, kteří si přicházejí zážitkově zastřílet. Nikdy předtím nestříleli a mají trochu obavy. Je pro mě naprosto skvělé sledovat, jak odcházejí ze střelnice plní nadšení a s úsměvem na tváři. Baví mě pomáhat lidem překonávat jejich obavy a objevovat radost ze střelby. Společné momenty na střelnici nám také často dávají příležitost zjistit, že máme společné zájmy, o kterých si můžeme popovídat.

Mimo střelbu miluji výlety do hor, kde nacházím klid a inspiraci. Nezaleknu se ani 30ti kilometrové túry, nebo nočního armádního pochodu.

Celkově se cítím šťastná, že mohu spojit svou vášeň pro krimi a vojenské téma s prací na střelnici a sdílet tuto radost s ostatními.